Przetarg na kampanię informacyjną o energii jądrowej ważny.

Jak poinformowało Ministerstwo Gospodarki, rozstrzygnięcie przetargu na kampanię informacyjną o energetyce jądrowej jest prawomocne. Kampania będzie kosztowała ok. 18 mln zł. netto.
Na początku listopada br. Ministerstwo Gospodarki rozstrzygnęło przetarg na realizację kampanii informacyjnej poświęconej energetyce jądrowej. Najkorzystniejszą ofertę w przetargu przedstawiło konsorcjum firm Partner of Promotion, Migut Media i Maxus-Warszawa. 

Do 31 października 2011 r. MG oceniło 4 oferty, złożone w postępowaniu o udzielenie tego zamówienia publicznego. 

Oferta konsorcjum, którego liderem jest Partner of Promotion, otrzymała 93,51 na 100 możliwych punktów. Złożyły się na nią kryteria ceny - 50 pkt i wartości merytorycznej oferty - 43,51 pkt. Oferta jest zgodna z treścią SIWZ, a zaproponowana cena mieści się w kwocie jaką zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia. 

Oferty pozostałych konsorcjów otrzymały następującą liczbę punktów: Profile, DDB Warszawa, Easymedia - 86,81 pkt; Afekt Agencja Reklamowa Arkadiusz Grabek, Just - 79,96 pkt.; Testardo Gram, Grey Worldwide Warszawa - 79,35 pkt. 

Przetarg był realizowany w oparciu o Ustawę o zamówieniach publicznych i firmy, które nie zostały wybrane w przetargu miały 10 dni na złożenie odwołania. Żadna z nich z tego prawa nie skorzystała. 

W połowie października br. PGE Polska Grupa Energetyczna, inwestor pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej, uruchamiła program edukacyjno-informacyjny "Świadomie o atomie". Jego celem jest zachęcenie do poszukiwania informacji o energii jądrowej i jednocześnie dostarczanie wiedzy umożliwiającej każdemu wyrobienie sobie własnego zdania na ten temat. 

Działania komunikacyjne PGE mają być prowadzone nieprzerwanie od teraz, poprzez etap przygotowania inwestycji, budowy, aż do uruchomienia pierwszego bloku pierwszej elektrowni jądrowej. Jest to niezbędne dla pozyskania przez spółkę zrozumienia i wsparcia dla tej inwestycji wśród Polaków, zwłaszcza wśród mieszkańców z regionów potencjalnych lokalizacji elektrowni. PGE chce prowadzić działania edukacyjne na temat energetyki jądrowej i na bieżąco informować o postępach prac w projekcie. 
 
Źródło: wnp.pl
Autor: Dariusz Ciepiela

 

Kalendarz wydarzeń

Mon Tue Wed Thu Fri Sat San
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
O portalu | Korzystanie z serwisu | Kontakt w sprawie partnerstwa | Zastrzeżenia prawne

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk, powielanie, dystrybucja lub w innej, jakiejkolwiek formie, przetwarzanie, bez zgody Wydawcy jest zabroniony. Działania wbrew powyższym zapisom skutkują odpowiedzialnością karną wynikającą z prawa autorskiego i praw pokrewnych.
Copyright © 2010-2016 by elektrownia-jadrowa.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.