Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

Właścicielem portalu www.elektrownia-jadrowa.pl („Portal”) jest Primo Communication. Portal ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie dane zawarte na stronach niniejszego Portalu oraz stronach z nim związanych nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Korzystanie z Portalu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przedstawione poniżej warunki, bez możliwości zgłaszania jakichkolwiek zastrzeżeń co do ich treści. Jeśli użytkownik nie akceptuje poniższych warunków nie jest uprawniony do korzystania z Portalu. Primo Communication wyraża zgodę, aby użytkownicy przeglądali zawartość Portalu, drukowali i kopiowali jego fragmenty wyłącznie dla użytku osobistego. Zabrania się wykorzystywania wszelkich materiałów, w tym tekstowych, graficznych i fotograficznych (”Informacje”) zawartych w Portalu dla celów komercyjnych.

Primo Communication nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rzetelność, dokładność, aktualność oraz kompletność Informacji publikowanych w Portalu oraz stronach z nią związanych, a całkowite ryzyko z tytułu ich wykorzystania ponosi użytkownik Portalu.

W szczególności Primo Communication nie ponosi odpowiedzialności za:

z Portalu naruszające prawo, co zwłaszcza obejmuje wszelkie informacje  zamieszczone w Portalu bez zgody Primo Communication lub przez nią nieopracowane.

Wszystkie materiały, w tym tekstowe, graficzne i fotograficzne zamieszczone w Portalu są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów w całości lub w części bez pisemnej zgody Primo Communication jest zakazane i będzie pociągać za sobą sankcje prawne.

Wszystkie zamieszczone w Portalu nazwy firmowe, logo firm, znaki towarowe itp. oznaczenia należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Podlegają one ochronie zgodnie z właściwymi przepisami prawa i ich wykorzystywanie bez zgody właścicieli jest zabronione. Primo Communication informuje, że serwisy i strony internetowe, do których odesłania znajdują się w Portalu, o ile nie zawierają takiej informacji, nie zostały przygotowane przez Primo Communication i nie ponosi ona żadnej odpowiedzialności za informacje, opinie i materiały tam zawarte.

Primo Communication ma prawo do całkowitego zaprzestania udostępniania Portalu lub jego części bez konieczności powiadamiania o tym fakcie użytkowników oraz zastrzega sobie prawo zmiany powyższych Zastrzeżeń Prawnych poprzez opublikowanie nowych Zastrzeżeń Prawnych na stronie www.elektrownia-jadrowa.plŹródło: http://www.elektrownia-jadrowa.pl/
3.02.11